Ürün İncelemeleriBilgisayarTeknoloji

5 Adet Fiyat/Performans Oyuncu Faresi İnceleme

Oyun oynarken olmazsa olmazlardan biri ise oyuncu faresidir. Gerek makro tuşları gerekse konforlu rahat tutuşu oyuncuları bir adım öne geçirir. Bu makale de sizler için F/P 5 adet mouse inceledik. Başlayalım ;

1-) GamePower Icarus 10.000DPI 9 Tuş RGB Profesyonel Optik Gaming Mouse

5 Adet Fiyat/Performans Oyuncu Faresi İnceleme 1
Bu mouse GamePower markasının yapmış olduğu bir oyuncu faresidir. Farenin yan kısımlarında kaymaz dokular bulunmaktadır , bunlar elinizin kolayca yandan kaymaması için tasarlanmıştır. Bunların da yanında 9 adet fonksiyonel tuş bulunmaktadır. Bunları yazılımından ayarlayabilirsiniz. 5000 DPI’dan 10000 DPI’a kadar destekliyor. Ve fiyatına göre dayanıklı olan bu oyuncu faresi 20 milyon tık kapasitesi vardır. Yazılımına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Ürünün ortalama fiyatı : 160-190 Türk Lirası

2-) MSI Clutch GM11 5000DPI 6 Tuş Optik RGB Gaming Mouse

5 Adet Fiyat/Performans Oyuncu Faresi İnceleme 2
Bu mouse MSI markasının yapmış olduğu bir oyuncu faresidir. Farenin 6 adet fonksiyonel tuşu bulunmaktadır. 5000 DPI’a kadar desteklemektedir. RGB özelliği bulunmaktadır. Bu mouse her iki elinizle de kullanabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır , tek yönlü değildir. 10 milyon tık kapasitesi vardır. Alabileceğiniz F/P ürünlerinden birisidir. Yazılımına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.
Ürünün ortalama fiyatı : 200-230 Türk Lirası

3-) GamePower Sendo RGB Matte (Mat) Optik 10.000DPI 6 Tuş Gaming Mouse

5 Adet Fiyat/Performans Oyuncu Faresi İnceleme 3
Bu mouse’da GamePower firmasının yapmış olduğu bir oyuncu faresidir. Bu farenin de yanında 6 adet fonksiyonel tuş bulunmaktadır. Yazılımından makro atayabilirsiniz. 5000 DPI’dan 10000 DPI’a kadar desteklemektedir. Tasarımı delikli olmasına rağmen toz ve sıvıya dayanıklı bir şekilde üretilmiştir. Ağırlığı 60 gramdır buda size oyunlarda hız sağlar. Bu fareninde RGB özelliği bulunuyor. Buda alabileceğiniz F/P ürünlerden bir tanesidir. Yazılımına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.
Ürünün Ortalama Fiyatı : 200-240 Türk Lirası

4-) SteelSeries Rival 110 62466 7200CPI 6 Tuş Optik Gaming(Oyuncu) Mouse

5 Adet Fiyat/Performans Oyuncu Faresi İnceleme 4
Bu mouse SteelSeries markasının yapmış olduğu çok satan bir oyuncu faresidir. Diğer farelere göre daha kaliteli ve daha ergonomiktir. Bu farenin de 6 adet fonksiyonel tuşu bulunmaktadır. Bunun yazılımından makro atayabilirsiniz. Diğer farelere göre bunun tıklama kapasitesi daha fazladır. 30 milyon tık kapasitesi vardır. Bu farenin RGB özelliği bulunmamaktadır. Tek renk turuncu bulunmaktadır. 200 ila 7200 CPI arası kademeli değişir. Yazılımına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.
CPI Nedir ? :
CPI tuşu: Count Per Inch anlamına gelmektedir
Genelde oyun farelerinde bulunur ve oyunda eğer farenin performansını düştüğünün fark ederseniz CPI tuşuna basarak performansı yükselte bilirsiniz.
Oyun içerisinde fare hızını ayarlanama yardımcı olur.
Ürünün Ortalama Fiyatı : 220-300 Türk Lirası

5-) Asus TUF Gaming M3 7000DPI RGB 7 Tuş USB Optik Kablolu Gaming Mouse

5 Adet Fiyat/Performans Oyuncu Faresi İnceleme 5
Bu mouse Asus markasının yapmış olduğu kaliteli bir oyuncu faresidir. Buna her bütçeye hitap ediyor diyemeyiz fakat ortalama bir fiyat diyebilirim. Bu oyuncu faresi 7000 DPI’a kadar destekliyor. 7 adet fonksiyonel tuşu bulunuyor. Yazılımından makro atamaları yapabilirsiniz. RGB özelliği bulunuyor bunu da yazılımından kolayca ayarlayabilirsiniz. Bu farenin de ortalama fareler gibi 20 milyon tık kapasitesi bulunmaktadır. Yazılımına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.
Ürünün Ortalama Fiyatı : 280-400 Türk Lirası

Etiketler
fiyat performans oyuncu oyuncu ekipmanı oyuncu faresi oyunlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı