OyunHaber

Among Us Önemli Güncellemeler Getiriyor

Among Us Önemli Güncellemeler Getiriyor

Among Us Önemli Güncellemeler Getiriyor. Bu gelecek güncellemelerle birlikte beta sürümünden yavaş yavaş çıkmaya hazırlanıyor. Gelecek güncellemeyle birlikte anonim oylama , görev çubuğunu gizleme ve renk körlüğü olan oyunculara özel renk körü modu getiriliyor.

Yeni gelen Among Us güncellemesini PC oyuncuları test edebilirler fakat Android ve IOS cihazlar için daha henüz bir güncelleme veyahut bir açıklama gelmedi. Mecburen bir açıklama beklemek zorundayız.

Among Us geliştirici ekibi InnerSloth oyunda yapılan değişiklikleri bir yerde yayımlamadı fakat oyuncular tarafından en çok revaçta olan güncellemeler anonim oylama seçeneği , renk körü modu ve görev çubuğunu gizlemek oldu.

Among Us Önemli Güncellemeler Getiriyor - Renk Körlüğü Modu

Normal görüş ile birlikte 8 adet renk körü modu oyuna eklenecek. Renk körlüğü yaşayan oyuncular oyunda oylama yaparken zor anlar yaşıyordu. Artık bu modla birlikte onlarda rahat bir şekilde oyunlarını oynayabilecek.

Among Us çıkış tarihi olarak 2018 yılında çıktı fakat o zamandan buyana pek popüler bir oyun değildi fakat geçtiğimiz 2-3 ay içerisinde hem yayıncılar hem de PC ve mobil oyuncular tarafından vazgeçilmez bir oyun haline geldi.

Oyun Linklerini aşağıda vereceğim butonlara tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Etiketler
among us yeni güncelleme among us yeni güncellemeler getiriyor among us yeni güncellemeler neler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı