MobilTeknoloji

Android Apk Yüklenemedi Hatası Kesin Çözüm

Dünya genelinde ortalama 2 milyar kadar insan Android cihaz kullanıyor. IOS cihazlar kadar koruma potansiyeli olmayan fakat kullanıcıların hayatını kolaylaştıran bir sıkıltırılmış dosya türü APK , oyunların , aklınıza gelebilecek çoğu uygulamanın APK dosyası bulunuyor. Bu apk dosyalar bazı oyunlar için hile , uygulamalar için yeni veya eski sürüm , bazıları için ise bir uygulamanın üst paketini kullanmak için indiriliyor. Bu iş ne kadar illegal bir işlem olsa da kullanıcıların önüne geçilemiyor.

Android Apk Yüklenemedi Hatası Kesin Çözüm 2

Şimdi başlıkta da belirttiğimiz gibi Android cihazlar için kullanıcıların en çok yaşadığı problemlerden biri olan ”APK Yüklenemedi” hatası. Çoğu kişinin gözünü korkutan , çözümünün olmadığını düşünen bir çok kullanıcı var fakat çözümü oldukça basit şimdi işleme geçelim ;

1-) İstediğiniz Android APK uygulamasını indirin

Uygulamayı indirin ve birazdan anlatacağım işlemi denemeden önce uygulamayı kurmayı deneyin uygulamadan uygulamaya değiştiği için yüklediğiniz APK uygulamasında bu sorun olmayabilir.

Denedikten sonra problem devam ediyorsa öncelikle telefonunuzda yeterli alan olduğunu kontrol ettiğinizden emin olun. Şimdi diğer işleme geçelim.

2-) Google Play Store’dan Uygulamayı İndirin

Google Play Store’a giriş yapıp , arama kısmına Split Apk Installer (SAI) yazın ve ilk çıkan uygulamaya girin. Uygulamayı indirdikten sonra dediğim işleme geçiyoruz. Uygulamayı indirmek için buraya tıklayın.

Android Apk Yüklenemedi Hatası Kesin Çözüm 3

3-) Install Apk Kısmına Girin

Install apk kısmına girdikten sonra APK uygulamasını indirdiğiniz yere gidin ve uygulamanızı seçin.

Android Apk Yüklenemedi Hatası Kesin Çözüm 4

Sizden uygulamayı yüklemek için izin isteyecek , izni verdikten sonra sizin için APK dosyasını kuracak ve hazır hale gelecek. Şimdi uygulamanızı dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Etiketler
Android apk Android Çözümleri Apk Apk error Apk yüklenemedi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı