OyunBilgisayarHaber

Call Of Duty Yeni Oyunu ”Black Ops Cold War” Diye Tahmin Ediliyor

Call Of Duty serisinin yeni oyunu bu sene içerisinde duyurulmuştu fakat , oyunun kimler tarafından geliştirileceği söylenmemişti. Ortaya atılan yeni bir iddiaya göre yeni gelecek oyun ”Soğuk Savaş” zamanında geçecek ve Black Ops serisine ”Cold War” ile devam edecek.

Call of Duty ile ilgili birçok tweetin’de teorileri doğru çıkan Twitter kullanıcısı Okami’de geleceğini düşünüyor.

https://twitter.com/Okami13_/status/1262774644903424000

Call of Duty oyununun Black Ops serisinin herkesin bildiği görseliyle Cold War yazılı bir posterini paylaştı buda oyuncuları bir hayli meraklandırdı. Eğer bu teori gerçekse yeni oyun ”Call of Duty : Black Ops Cold War’‘ adıyla yeni bir oyun gelecek.

Yukarı kısımda da belirttiğimiz gibi ”Cold War” adıyla yani Soğuk Savaş adıyla gelecek ve 1947’den 1991’e kadar ki süreci ele alacak. Şuan da elimizde hangi mekanda veya hangi yıl da geçecek bilinmiyor.

Hangi Geliştirici Tarafından Yapılacak ?

Yine kesin bir bilgi olmamakla beraber ortaya atılan teoriye göre Treyarch Studios tarafından yapılması bekleniyor. Geçtiğimiz günlerde ise Treyarch Studios twitter üzerinden bir ileti paylaştı ile ise şu şekilde :

Bu iletide yeni oyunla alakalı bir şey bulunmuyor fakat ”On yıl önce Call of Duty: Black Ops‘u dünyaya tanıttık. Bugün, Woods, Mason, Hudson ve elbette sayıları tanıtan diziye bir övgü olarak özet bir video ile kutluyoruz!” şeklinde bir yazıyla belki de bu seriye yeni bir karakter yeni bir olayla geri dönerler.

Call Of Duty : Warzone Sığınağın Sırrı Ne ?

Call of Duty : Warzone oyunun da bazı oyuncular sığına giriş yapıyorlar ve bu sığınağın ”Cold War” dönemine ait olduğunu düşünüyorlar. Bunun yanı sıra bazı oyuncular da oyun içi dosyalarda ”Cold War” döneminde popüler bir uçak U-2’yi bulmuşlardı.

call-of-duty-warzone-easter-eggs

Buda yeni gelecek oyunla , Warzone’un birbirine bağlantılı olduğunu gösteriyor. Umuyoruz ki bu teoriler doğru çıksın ve Black Ops serisi tekrardan eski yerini geri alsın.

Etiketler
black ops cold war call of duty call of duty cold war call of duty yeni oyun soğuk savaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı