OyunHaber

Crysis Remastered Çıkış Tarihi Belli Oldu

Crysis Remastered‘ın çıkış tarihi artık kesin olarak belli oldu. Crytek firmasından yapılan açıklamaya göre 18 Eylül’de PC , PS4 ve XBOX için çıkacak.

Crysis Remastered Neler Barındırıyor ?

Crysis Remastered , yeni oyunuyla birlikte bir çok görsel iyileştirme ve yeni teknoloji unsurlarıyla birlikte öncekine nazaran değişik bir oyunla geliyor. 8K’ya kadar artabilen çözünürlük dokuları , modern aydınlatma teknolojisi ve bunların yanı sıra HDR teknolojisi bulunuyor. Crytek bugün yayınladığı teknoloji tanıtım videosundan daha yakından takip edebilirsiniz.

Crysis Remastered - Yeni Özellikler

Oyun PC sürümüne Epic Games mağazası üzerinden çıkacak. Crytek firması oyunun çıkış fiyatının 30 $ olarak belirlenmesi Türkiye’de de aynı fiyat olacağı anlamına gelmiyor. Epic Games Türkiye mağazasına özel bir fiyatlandırma yapabilir. Şuan PS4 ve Xbox için herhangi bir açıklama bulunmuyor. Crysis Remastered Epic Games mağazasına geldikten sonra Steam mağazasına da gelmesi bekleniyor.

Gelişmeleri Epic Games mağazası üzerinden takip edebilirsiniz.

Etiketler
crysis crysis remastered crysis remastered ne zaman çıkacak crysis remastered ps4 crysis remastered xbox epic games crysis remastered

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı