OyunHaber

Epic Games’in Haftaya Vereceği Oyun Belli Oldu

Epic Games’in Haftaya Vereceği Oyun Belli Oldu

Epic Games bildiğiniz üzere her hafta yeni bir bedava oyun konseptiyle oyunlar dağıtıyordu. Birçok makalemizde bu konuya değinmiştik. İsterseniz buraya tıklayarak yazımıza bakabilirsiniz.

Epic Games bu hafta kullanıcılarına vereceği oyun ise Torchlight II oluyor. Oyunu 16-23 Temmuz tarihleri arasında ücretsiz bir şekilde kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Torchlight II Fragmanı

Torchlight II Oyun İçi Karakterler(Sınıflar)

  • Berserker
  • Embermage
  • Outlander
  • Engineer
Torchlight II Karakterleri (Sınıfları)

Berserker : Normal bir RPG oyununda da görebileceğiniz standart bir savaşçı sınıfı. Oyunda ekstradan hayvan ruhları çağırabiliyorsunuz. Bu özelliği ile diğer sınıflara nazaran biraz daha farklı ve güzel bir sınıf. Oyunda şarj barınız bulunuyor. Berserker bu barı doldurursa %100 kritik vuruş sağlıyor.

Embermage : Adından da anlayacağınız üzere ”mage” (büyücü) sınıfı. Her büyücü sınıfı gibi ateş , su veya elektrik gibi ağırlıklı özellikleri bulunuyor. Sınıfımız şarj barınızı doldurduğunda yetenekleri mana harcamadan ekstra hasar vuruyor.

Outlander : Yine RPG bir oyunda görebileceğimiz bir nişancı sınıf. Fakat diğer sınıflardan ayıran özelliği ise büyülü oklar , ateşli yaylar gibi , rakiplerini güçsüzleştiren güzel sınıflardan bir tanesi. Bu sınıfın da şarj barı doldukça rakiplerine karşı kritik vuruş şansı , büyülü saldırıların gücü ve saldırı hızı gibi özellikleri artıyor.

Engineer : Klasik RPG oyunlarında fazla göremeyeceğiniz en ilginç sınıflardan bir tanesi. Oyunda kılıç , balta gibi yakın dövüş silahlarının yanı sıra yanınız da sizi iyileştiren bir robot çağırabiliyorsunuz. Buda diğer sınıflara göre harika bir yetenek. Bunun yanı sıra şarj barı dolduğunda tek seferlik kullanabileceğiniz 5 adet yük veriyor. Bu yüklerle tek seferlik bir yeteneğinizi güçlendirebiliyorsunuz.

Torchlight II Çok Oyunculu Mod

Eş zamanlı LAN bağlantı veya çevrimiçi oyuncularla birlikte Açık Dünya bir şekilde oyunu oynayabilirsiniz.

Torchlight II Yeni Özellikler

İlk oyunun da olduğu gibi balık tutabiliyorsunuz. Fakat bu oyunun da yanınıza evcil hayvan alabiliyorsunuz siz kasabaya gitmeden o sizin için satmak istediklerinizi gidip kasaba da satabiliyor.

Torchlight II Mod Paketi

Bu mod desteğinde sizler oyuna destek olmak amaçlı veyahut oyunla alakalı yeni bir şeyler yapıp tüm dünyayla paylaşmak için Torchlight II edit programı GUTS’u kullanabilirsiniz detaylı kullanımına youtube üzerinden ulaşabilirsiniz.

Torchlight II Editörü GUTS

Torchlight II Sistem Gereksinimleri

Torchlight II oyunu için çok iyi bir sisteme sahip olmanız gerekmiyor. Aşağıdaki sistem gereksinimleri ortalama bir sistemin aşağısında bir sistem ile bile çalışabilir.

  • İşletim Sistemi: Windows XP SP3/Vista/Windows 7
  • İlemci: x86-compatible 1.4GHz yada daha hızlı bir işlemci
  • Ram: 1GB System RAM
  • Harddisk: 1.2GB free space (subject to change)
  • Ekran Kartı: DirectXuyumlu 3D destekli ekran kartı
  • DirectX®: 9.0c

Oyunu Epic Games üzerinden almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Oyun 16-23 Temmuz arasında ÜCRETSİZ bir şekilde kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Etiketler
epic games epic games bedava oyun veriyor epic games torchlight II epic games ücretsiz epic games yeni ücretsiz oyunlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı