OyunTeknoloji

Epic Games’te Ücretsiz Olması Beklenen 3 Oyun

Epic Games Ortaya Atılan İddialara Göre 3 Büyük Oyun Verecek

Büyük bir oyun firması olan Epic Games oyun severleri şaşırtmaya devam ediyor. Eğer ortaya atılan teoriler gerçekse ileri ki haftalarda verilmesini beklenen oyunlar bu şekilde aralarında birer hafta olacak şekilde verilecek. GTA V‘den sonra bu şekilde büyük oyunların verilmesi oyuncuları şaşırtmadı değil. İşte beklenilen oyunların özellikleri.

Sid Meier’s Civilization VI

Epic Games'te Ücretsiz Olması Beklenen 3 Oyun 1
Epic Games’in vereceği düşünülen oyunlardan biri Sid Meier’s Civilization VI. Bu oyun Firaxis Games tarafından geliştirilen bir strateji oyunudur. Bu oyunun ücreti başka bir oyun platformu olan Steam‘de DLC’siz fiyatı 219.00 Türk Lirası. Eğer bu oyun Epic Games’de verilirse iki firma arasında ki rekabet artmaya devam edecektir. Oyunun yanında birkaç tane de DLC’si bulunuyor. Oyunu incelemek isterseniz buraya tıklamanız yeterli.

Borderlands The Handsome Collection

Epic Games'te Ücretsiz Olması Beklenen 3 Oyun 2
Epic Games‘in vereceği düşünülen oyunlardan bir diğeri ise Borderlands The Handsome Collection. Bu oyun Gearbow Software tarafından geliştirilen birinci şahıs (FPS) nişancı video oyunudur. Bu oyunun ücreti diğer oyun platformu Steam‘de şuan da indirimli fiyatı 124,80 Türk Lirası. Bu oyunun da ilerleyen haftalarda ücretsiz olması bekleniyor. Oyunun birçok DLC’si bulunuyor incelemek isterseniz buraya tıklamanız yeterli.

Ark: Survival Evolved

Epic Games'te Ücretsiz Olması Beklenen 3 Oyun 3
Daha bitmedi! Bunların yanında Epic Games‘in ücretsiz vereceği ortaya atılan Ark: Survival Evolved. Bu oyun 2015 piyasaya çıkmış olup , birden çok yapımcıyla yapılmış , 2017 yılında ise XBOX One , Playstation 4 , Microsoft Windows gibi bir çok oyun platformunda yayınlanmıştır.
Aksiyon-Macera , Hayatta kalma temalı bir oyundur. Bu sevilen hayatta kalma oyunu başka bir oyun platformu olan Steam‘de ise 77.00 Türk Lirası. Oyunun yanında ücretli ücretsiz bir çok DLC bulunuyor. Buraya tıklayarak Steam’de oyunu inceleyebilirsiniz.
Eskiden beri ücretsiz oyun dağıtılan mecralardan (ör/ Humble Bundle , indiegala) gibi yerlerde oyuncuların pek sevmediği eskilerde kalmış , tekrardan canlandırılabileceği düşünülen oyunlar dağıtılıyordu. Fakat bu Epic Games bu verdiği oyunlarla diğer firmaların kat ve kat üstüne çıkmasına sebep oldu. Umuyoruz iler ki zamanlarda da böyle oyunları vermesini umut ediyoruz.

Etiketler
donanimrehberi epic games epic games ücretsiz epicgames oyunlar steam ücretsiz oyun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı