OyunHaber

Epic Games Ücretsiz Oyun Dağıtmaya Devam Ediyor!

Epic Games geçen ay oyuncuları bi hayli şaşırtmıştı. Her hafta bir oyunla birlikte , oyuncuların verilmesini pek beklemediği harika oyunlar verilmişti. Verdiği oyunlarla birlikte kendisine bir kitle oluşturan Epic Games , eskisi kadar etkisi olmasa da yine harika oyunlar dağıtmaya devam ediyor. Hangi oyunları dağıtacağına geçelim ;

1 – ) Hue – Epic Games

Bu haftanın ilk ücretsiz oyunu olan Hue , Epic Games platformu üzerinden alabilirsiniz. Hue‘nin oyun konusuna değinecek olursak , farklı arka plan renklerini seçerek dünyayı değiştirdiğiniz bir tür bulmaca/macera oyunudur. Ana karakterimiz oyun içinde kayıp annesini arıyor , karşına çıkan renkler ile arka plan renginiz aynı olursa engelleri geçiyorsunuz. Zaman geçirmek istiyorsanız tam size göre bir oyun.

2 – ) Killing Floor 2 – Epic Games

Epic Games üzerinden verilecek ikinci oyunumuz ise Killing Floor , oyunun konusu oyun içinde Zed adı verilen bir işgal ekibinin Avrupa kıtasına inip işgal etmek istemesi. 6 kişilik eşli ve 12 kişilik vs moduyla birlikte Zed ekibiyle savaşabilirsiniz. Hayatta kalma ve korku oyunu seviyorsanız bu oyun tam size göre.

3 – ) Lifeless Planet: Premier Edition – Epic Games

Lifeless Planet: Premier Edition , verilecek üçüncü oyun. Oyunun konusuna geçecek olursak , uzayda uzak bir gezegende yaşam arayan bir astronot terk edilmiş bir kasaba bulur , gizemli biri tarafından ölümden kurtarılır. Karakterimizin uzayda bastığı yerler yeşil adımlarla gözüküyor , bu yüzden ana karakterimiz bunun bir oyun olduğunu düşünüyor ve bulmacaları çözmeye başlıyor. Eğer sizlerde macera , aksiyon ve bulmaca tarzı oyunları seviyorsanız bu oyun tam size göre.

4 – ) The Escapists 2 – Epic Games

The Escapists 2 , verilecek dördüncü ve son oyun. Konusuna geçecek olursak , 2D grafiklere sahip , tek ve çok oyunculu oynanabilen dünyanın çeşitli yerlerindeki garip ve tehlikeli hapishanelerden kaçma oyunu. Hapishane’den kaçmak için kurallara uymanız , verilen rutin işleri yapmanız ve bir plan kurmanız gerekiyor. Strateji ve Simülasyon oyunları seviyorsanız bu oyun tam size göre.

Diğer yazımıza da göz atmayı unutmayınHorizon Zero Dawn’ın PC’ye çıkış tarihi belli oldu!

Etiketler
epic games epic games bedava epic games oyun epic games ücretsiz epic games yeni ücretsiz oyunlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı