OyunBilgisayarHaber

GamesCom 2020 Açılış Gecesi Neler Gösterildi

GamesCom 2020 etkinliği dün itibariyle başlamış bulunuyor. Canlı yayın yaptıkları süre boyunca birçok oyun gösterildi. Hangi oyunlar gösterildi ?

Aylardır beklenilen GamesCom etkinliği geldi çattı. COVID-19 dolayısıyla yapılan büyük fuarlar , etkinlikler 27-30 Ağustos tarihleri arasında online olarak gerçekleştirilecek. Buraya tıklayarak GamesCom etkinliğini online bir şekilde takip edebilirsiniz. Ama ilk olarak oyunlardan başlamak istiyoruz. Hadi tanıtılan oyunlara geçelim.

GamesCom 2020 Açılış Gecesinden Hangi Oyunlar Tanıtıldı

GamesCom 2020 Açılış Gecesi boyunca toplam 38 adet oyun tanıtıldı. Bunların bazıları daha yeni tanıtılan oyunlar bazıları ise önceden tanıtılmış fakat pek bilgi sahibi olmadığımız oyunlar. Bunlardan bazılarını sizlerle paylaştık. Hadi oyunlara geçelim :

DOOM Eternal – The Ancient Gods – Part One Gösterildi

The Ancient Gods oyununda Part One 20 Ekim tarihinde yayımlanacak. Oyunda eski bir şeytanla karşı karşıya geleceksiniz. Yeni mekanlar keşfedebileceksiniz ve ayrı olarak yeni şeytanlara karşı savaşacaksınız.

DOOM Eternal Year One Pass veya DOOM Eternal Digital Deluxe DLC sahipleri ek bir ücret ödemeden içeriğe sahip olabilirler. Bağımsız olarak da satın alabileceğiniz bu ürün BattleMode için ücretsiz erişim sağlayacak. The Ancient Gods oyununa sahip olmak için DOOm Eternal Year Pass veyahut Digital Deluxe sahibi olmanız gerekmeyecek.

Call of Duty : Black Ops Cold War Perseus Briefing Tanıtımı

Yeni Call Of Duty serisi Cold War oyununda hikayesine göre dünyayı karıştıracak ve tarihin gidişatını bozacak bir karakter olan Sovyet Ajanı olan Perseus Briefing’i takip edeceğiz. Yayınlanan bu tanıtımda Sovyet Ajanına daha yakından tanıma şansımız olacak.

Unknown9: Awakening Tanıtıldı

Yapımcılığını Reflector Entertainment tarafından üstlenen firma oyun için PC , PS5 , Xbox Series X için geliştirilen hikaye odaklı ilerleyeceğimiz , Macera-Dram ve Aksiyon temalı bir oyun bizleri bekliyor olacak. Hindista’nın Kalküta eyaletinde büyüyen ve kendi ölümünü öngörebilen Haroona isimli baş karakterimizin hikayesini anlatacak. Gizemli yeteneklerini kullanmayı bilmeyen Haroona karakteri Akıl Hocası sayesinde yetenekleri daha iyi kullanabilecek ve ”The Fold” adı verilen gizli bir diyara gidip diyarın gizemlerini ortaya çıkaracak.

DiRT 5 Playground Eki Tanıtıldı

DIRT 5 oyununa yeni gelecek olan bu modda oyuncular Cape Town stadyumu , Arizona Çölü gibi birçok alanda kendi arenalarını oluşturabilecek , çevrimiçi olarak diğer oyuncularla yarışabilecekler. Öte yandan oyundaki Keşfet seçeneğiyle oyuncuların oluşturduğu arenaları seçebileceksiniz. Yukardaki fragmandan daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Destiny 2: Beyond Light Stasis Subclasses Oyununa Ait Oynayış Videosu

Destiny 2 : Beyond Light Stasis DLC paketinde , Guardian’lar için yeni bir lokasyon , yeni maceralar ve yeni güçler ile değişime uğramış bir evreni keşfedecekler.

Tanıtılan birçok oyun var fakat bunların en popülerlerini seçmeye çalıştık. Aşağıda da vereceğimiz tablodan tanıtılan oyunları takip edebilirsiniz.

 1. Destiny 2 Beyond Light
 2. Black Ops Cold War
 3. Ratchet And Clank
 4. Star Wars Squadrons
 5. Wasteland 3
 6. Fall Guys Season 2
 7. The Sims 4
 8. Lego Star Wars: The Skywalker Saga
 9. Project Cars 3
 10. Observer: System Redux
 11. Retro Machina
 12. Godfall
 13. Captain Tsubasa: Rise of New Champions
 14. Solasta: Crown of Magister
 15. EVERSPACE 2
 16. Pumpkin Jack
 17. Werewolf: The Apocalypse
 18. Dual Universe
 19. Jump Force
 20. Dual Universe
 21. Monster Truck Championship
 22. Speed Limit
 23. X4: Foundations
 24. Giants Uprising
 25. Tinkertown
 26. Goldilock One
 27. Dark Pictures Little Hope
 28. Genshin Impact
 29. Scarlet Nexus
 30. Ponpu
 31. Conarium
 32. Naser: Son of Man
 33. Humankind
 34. Age of Empires III
 35. Little Nightmares II
 36. Stronghold: Warlords
 37. Morbid: The Seven Acolytes
 38. Transient

Tamı tamına 38 oyun ve yeni tanıtılan 18 adet DLC ve Mod paketi bulunuyor. Hepsini tanıtmamız neredeyse imkansız fakat sizler merak ettiğiniz oyunları tablodan seçebilir ve inceleyebilirsiniz.

Etiketler
gamescom gamescom 2020 gamescom açılış gecesi tarihi gamescom neler tanıtıldı gamescom oyunları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı