HaberTeknoloji

Google , Türkiye’de Ofis Açacağı Yönündeki Haberleri Yalanladı

Google , Türkiye’de Ofis Açacağı Yönündeki Haberleri Yalanladı. Geçtiğimiz günlerde ortaya atılan haberlere göre bir ofis açılacağı yönünde haberler vardı fakat Google bu haberleri yalanladı.

Fatih Güner’den Google , Türkiye’de Ofis Açacağı Yönündeki Haberleri Yalanladı Haberlerine Karşı Bir Tweet Geldi

Önceki yazımızda belirtmiş olduğumuz gibi Fatih Güner bir açıklama yapmıştı fakat Google’ın yanlış anlaşılması denebilir tekrardan Fatih Güner’den olayı gerçeğe kavuşturacak bir açıklama geldi.

Google , Türkiye'de Ofis Açacağı Yönündeki Haberleri Yalanladı

Şirket açılacağı yönündeki haberler doğru fakat Google’ın eksik açıklamasından dolayı bir yanlış anlaşılma meydana gelmiş bulunuyor. Fatih Güner’in yaptığı açıklama doğrultusunda liaison yani irtibat adı altında bir ofis değil tam ofis açacak. Fakat bunun da ilerisinde bir açıklama bulunmuyor önümüzdeki günlerde tam bir açıklama geleceğini düşünüyoruz.

Gelişmeleri Fatih Güner’in resmi twitter hesabından yakından takip edebilirsiniz. Buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Etiketler
google google türkiyede ofis açacağını yalanladı google türkiyede ofis açıyor google türkiyede ofis haberi türkiyede açılan yeni ofis google

4 Yorum

    1. Eksik açıklamar ile Google’ın ne tür bir şey yapacağını bilemiyoruz. Umuyoruz ki ilerde daha kapsamlı ve açıklayıcı bir yazı paylaşırlar. Yorumunuz için teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı