OyunHaber

GTA V Online’da Yeni Görevler ile 1 Milyon Dolar Kazanabilirsiniz!

GTA Online Kısa Süre İçerisinde Oyunculara Hediye Para Veriyor

Geçtiğimiz günlerde Epic Games üzerinden ücretsiz olan GTA V , Online kısmına yeni başlayacak birçok oyuncuya 500.000 dolar veriyordu. Artık yeni gelecek sistemle bu paranın yanı sıra oyuna yeni gelmiş olan görevlerle kısa süre içinde 1 Milyon dolar kazanabilirsiniz.

GTA V Ücretsiz 1 milyon dolar görevleri

GTA V Neden Böyle Bir Sistem Düşünmüş Olabilir ?

Rockstar Games GTA V oyununun Epic Games platformun’da ücretsiz olmasının ardından yeni oyuncu sayısının artmasıyla birlikte hilenin de arttığını düşünerek böyle bir sistem getirmiş olması muhtemel , hem hile sayısını azaltmak açısında hem de yeni oyuncuların sıkılmadan oyun içi içeriğe kolayca ulaşmasını sağlamak için yapıyor olabilir.

GTA V Ücretsiz 1 Milyon Dolar Para Nasıl Kazanılır ?

Örneğin bu resimde gördüğünüz üzere sizlere günlük görevler veriliyor. Sizde bu görevleri tam tamına tamamlarsanız 1 Milyon dolar paranızı kazanabilirsiniz.

Görevler Ne Kadar Zor veya Ne Kadar Kolay ?

Görevlerin zorluğuyla alakalı bir açıklama bulunmuyor.Fakat görevler sürekli kolay veya sürekli zor olmuyor. Resimde de görebileceğiniz üzere sürekli farklı görevler geliyor. Zorlukları günden güne sürekli değişiyor , bir gün kolayca yapabileceğiniz bir görev , diğer gün çok uğraşsanız bile yapamayacağınız bir görev olabilir. O yüzden parayı kazanmak için oyunda çok çaba sarf etmeniz gerekiyor.

Etkinlik Ne Kadar Süre Devam Edecek ?

Etkinliğin 27 Mayıs‘a kadar sürmesi bekleniyor. Süre kısıtlı olduğundan şimdiden oynamaya başlayabilirsiniz. Sizlerde kolayca para kazanmak istiyorsanız elinizi sıkı tutun.

Gelişmeleri Rockstar Games’in twitter’ı üzerinden ulaşabilirsiniz. Buraya tıklayarak hesaba ulaşabilirsiniz.

Etiketler
epicgames gta v gta v epic games gta v free gta v new mission gta v para kazanma rockstargames

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı