OyunHaber

Hitman 3 Sistem Gereksinimleri Paylaşıldı

IO Interactive , çıkış tarihi 20 Nisan 2021 olan Hitman 3 oyununun sistem gereksinimleri paylaştı.

Hitman’in 2. oyunundan bu yana sürekli 3. oyunu için çalışmalarını sürdürdüklerini açıkladı. Geliştiren ekip işini medyaya yaymadan , sessiz bir şekilde işlerini tamamladıklarından dolayı Hitman 3 oyunu hakkında yeterli bilgiye sahip olamadık. Geliştirici ekip çıkış tarihini duyurduktan sonra kısa bir süre sonra Hitman 3 oyununun sistem gereksinimlerini de paylaştı. Bunların yanı sıra oyunun da 1. yıla özel Epic Games mağazalarından satışa sunulacağı da açıklanmıştı.

Hitman 3 Ana Karakter

IO Interactive oyunu Epic Games üzerinden listelediğinden dolayı mağaza sayfasında yerini almıştı fakat ayrıntılı bir bilgi bulunmuyordu. Kısa bir süre önce sistem gereksinimlerini de o kısma eklediler. Sistem gereksinimleri kısmına gelecek olursak Orta segment bir sisteminiz varsa Düşük-Orta grafik ayarlarından oynayabileceğiniz , Yüksek segment bir sisteminiz var ise ayarlarınızın Yüksek bandında ayarlayabileceğiniz bir oyun bizleri bekliyor olacak.

Hitman 3 Sistem Gereksinimleri

MinimumÖnerilen
64-bit Windows 1064-bit Windows 10
Intel CPU Core i5-2500K 3.3GHz / AMD CPU Phenom II X4 940Intel CPU Core i7 4790 4 GHz
8 GB Ram16 GB Ram
80 GB Boş Alan80 GB Boş Alan
Windows Direct X12Direct X12
NVIDIA GeForce GTX 660 / Radeon HD 7870Nvidia GPU GeForce GTX 1070 / AMD GPU Radeon RX Vega 56 8GB

Geçtiğimiz günlerde yapılan açıklamaya göre yaklaşmakta olan oyunu Hitman 3 için Xbox Series X , PS4 , Xbox One ve PC platformlarına ve Google Stadia üzerinden 2021 Ocak ayında piyasaya sunulacak. Ve VR kullanıcılarını da hoşnut edecek haberlerden bir tanesi de PS4 ve PS5 üzerinden sanal gerçeklik ekipmanlarıyla oynanabilir olacak.

Oyunumuz tek bir lokasyonda değil birden fazla lokasyonda geçecek duyumlara göre bunlardan birisi İngiltere olacak. Hitman 3 hakkında yeterli bilgiye sahip olunmadığı için içeriği hakkında da bir yorum yapmak gereksiz olacaktır. Aşağıdaki tanıtım filminden oyun hakkında az da olsa bir bilgi sahibi olmanıza yardımcı olacaktır.

Hitman 3 Epic Games mağazasına gitmek istiyorsanız buraya tıklamanız yeterli olacaktır.

Etiketler
epic games hitman 3 hitman 3 epic games hitman 3 sistem gereksinimleri hitman 3 trailer

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı