MobilHaberTeknoloji

Instagram Hesap Dondurma – 2020 [Kesin Çözüm]

Gündelik hayatımızda vazgeçilmezlerden olan sosyal medya aracı olan Instagram‘da kişiden kişiye göre değişen sebeplerden ötürü hesaplarını dondurmak istiyorlar ama nasıl yapacaklarını bilmiyorlar. Sizler için , kolay bir şekilde Instagram hesabı nasıl dondurulur onu göstericez. Hadi işleme geçelim ;

instagram-hesap-dondurma-2020

Yukarıda ki gördüğünüz resimdeki gibi size vereceğim talimatları uyguladığınız takdirde hesabınızı kolay bir şekilde dondurabilirsiniz.

Yapmanız gereken Hesabını Geçici Olarak Kapat linkine tıklayın > Sonrasın da hesabınıza giriş yapın > Çıkan ekranda size verilen bölgeleri doldurun. > Hesabı geçici olarak kapat‘a tıklayın ve hesabınızı dondurmuş olacaksınız. Böyle kısa bir şekilde hesabınızı kolayca dondurabilirsiniz.

Hesap Dondurmayla İlgili Bilmeniz Gerekenler

  • Hesaplar yaklaşık olarak 24-48 saat arasında bir sürede dondurulur.
  • Bilgisayar veyahut telefondan dondurduğunuz hesaba tekrardan girmek için telefon uygulamasından girmeniz gerekiyor.
  • Önemli! Dondurduğunuz hesabın şifresini bir yere not edin , çünkü dondurulan hesabın şifremi unuttum şeklinde bir telafisi olmuyor.
  • Hesabı dondurduğunuz da hesabınızda hiçbir kaybınız olmaz, Fotoğraflarınız , videolarınız olduğu gibi kalır. Dondurmak istiyorsanız , gönül rahatlığıyla hesabınızı geçici olarak kapatabilirsiniz.

Instagram Telefondan Hesap Dondurma Nasıl Yapılır ?

Telefonunuzdan tarayıcıya giriş yapın > Sonrasında Profil Düzenleme sayfasına giriyoruz > Aşağı kısımlara indikten sonra karşımıza çıkan Hesabımı Geçici Olarak Kapat seçeneğine tıklıyoruz. Hesabınızı telefondan bu şekilde dondurabilirsiniz.

Instagram Hesap Dondurma - 2020 [Kesin Çözüm]

Sorularınızı ve isteklerinizi yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın.

Diğer yazımıza da buradan göz atabilirsiniz – Patreon Nedir ? – Ne İşe Yarar ?

Etiketler
instagram instagram hesap dondur instagram hesap dondurma instagram hesap dondurma 2020 instagram hesap kapatma instagram hesap nasıl dondurulur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı