OyunBilgisayarHaber

Mafia : Remake Çıkış Tarihi Ertelendi – 2020

Eski oyunların efsanelerinden birisi Mafia serisinin günümüzde çıkacak olan Mafia : Remake Ağustos 2020 tarihinde çıkacaktı fakat COVID-19 pandemi sürecinden dolayı oyunun çıkış tarihini erteleme kararı aldılar.

Temmuz ayında olmamıza rağmen hala Remake oyununa yani Mafia : Definitive Edition‘a dair bir oynayış videosu hala gelmedi. Oyuncular bu duruma erteleneceği gözüyle bakıyordu. Düşündükleri de maalesef gerçek oldu.

Mafia : Remake Hangi Tarihe Ertelendi ?

Mafia : Remake diğer adıyla Mafia : Definitive Edition COVID-19 pandemi süreci nedeniye 25 Eylül 2020 tarihine ertelenmiş bulunuyor. Normal olarak bu pandemi süreciyle birlikte oyun kalitesinden ödün vermemek için ve oyunculara daha iyi bir deneyim sunabilmek için mantıklı bir sebep.

Mafia : Remake Çıkış Tarihi Ertelendi - 2020 1

Oyuncuların bir süresidir beklediği bu efsane oyun maalesef ertelendi. Mafia serisi severleri bu klasiğin efsanenin , yenilenmiş halini oynamak için can atıyorlar. Umuyoruz ki ertelenmesine ve beklememize değer bir oyun olur.

Oyun ile alakalı pek fazla bir şey bilmiyoruz fakat , Mafia : Trilogy twitter hesabının paylaştığı tweete göre 22 Temmuz’da oynayış videosu yayınlanacak. O günden itibaren sizlere yeni bir yazıyla karşınızdaa olacağım , beklemede kalın…

Oyunun sadece 15 saniyelik çok kısa bir tanıtımı ve oynayışıyla ilgili deneyim kazanabilirsiniz. Mafia : Trilogy hesabına da aşağıda vereceğim linkten inceleyebilir ve takipte kalabilirsiniz.

Etiketler
mafia mafia : definitive edition mafia : remake çıkış tarihi mafia : remake çıkış tarihi ertelendi mafia definitive edition tarihi belli oldu mafia remake tarihi ertelendi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı