HaberDizi/FilmTeknoloji

Netflix 1 Ay Ücretsiz Üyelik Sistemi Geri Geldi!

Türkiye’de gece saatlerinde gündeme gelen Dizi ve Film izleme platformu Netflix 1 Ay Ücretsiz Üyelik Sistemi‘nin geri gelmesi konuşuluyor. Bazı üyeler geldiğini savunsa da bazı üyelere halen ”1 Ay Ücretsiz Kullanın” yazısı gelmedi. Sizlere de gelmesi için yapmanız gereken tek şey Chrome kullanıyorsanız tarama verilerini temizlemek ve Chrome’a yeniden giriş yapmak.

Netflix 1 Ay Ücretsiz Üyelik Sistemi Geri Geldi! 1

Görselde de gördüğünüz üzere şuan da gelmiş bulunuyor. Verileri temizleyip hala gelmiyorsa sabah saat 08:00’i veya daha ileri ki saatleri bekleyin gelecektir.

Netflix Kaldırdığı Sistemi Neden Geri Getirdi ?

Netflix geçtiğimiz yıllarda bu sistemi kaldırmıştı. Şuan da tekrar geri getirmiş bulunuyor. Sebebini tahmin ediyoruz ki bazı yöntemler ile ücretsiz kullanılıp diledikleri dizileri veyahut filmleri izleyip üyelikleri iptal ediyorlardı. O yüzden kaldırılmıştı fakat geri getirmelerindeki sebep Türkiye’de bulunan üyelik sayısının ciddi derecede düşüş yaşaması. Bunun üzerinde Netflix ekibi tekrardan bu sistemi getirip en azından kullanıcıları paketleri almaya teşvik etmeye çalışmak. Böylelikle artık sistemin geri gelmesiyle kullanıcılar içinde Netflix ekibi içinde kârlı bir iş olacak gibi duruyor. ( Satın alımdan önce bu sistemin size gelmesini bekleyin 1 ay ücretsiz üyeliği kaçırmayın.)

Netflix sitesinden kontrol edebilirsiniz.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı image-1024x388.png
Etiketler
Netflix netflix 1 ay ücretsiz netflix free netflix üyelik

Bir Yorum

  1. punisher ve bir çok diziyi izlemek için mükemmel bi platform fiyat tr ye göre pahalı olsada alım gücü olanlar için mükemmel site gavurlar iyi yapmış gidiyimde beleş flim dizi akıyım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı