OyunBilgisayarHaber

Rainbow Six Siege , Yeni Operasyon Detaylı İnceleme

Rainbow Six Siege Void Edge operasyonunun ardından yeni gelecek olan Steal Wawe operasyonunu duyurdu. Oyuncular da merak uyandıran bu sezon yeni iki ilgi çekici operatörler gelecek. Yazımızda her şeyi detaylı olarak anlattık. Hadi yazımıza geçelim

STEEL WAWE OPERASYONU – Rainbow Six Siege

Operasyon sayfasında operatörlerin özellikleri ile alakalı küçük bir metin bulunuyor. Sezonu kısa şekilde özetler nitelikte :

Steel Wave Operasyonu ile heyecana ara verme. Bozucuların patlayıcı gücünü insancıl bir ilgiyle birleştiren yeni sert patlatıcı Ace ve S.E.L.M.A. Sulu Patlatıcısını keşfet. Diğer taraftan, ayağının altında dikenli tel görmeden kendini yavaşlamış bulursan çok fazla panikleme. Gördüğün, Melusi’yi varlığın hakkında bilgilendirecek olan Banshee Ses Dalgası Savunmasıdır. Onlar ile birlikte yeniden düzenlenen Ev’in de oyuna eklenmesini bekle.

Kaynak : https://www.ubisoft.com/tr-tr/game/rainbow-six/siege/game-info/seasons

Şimdi operatörlerimize geçelim. Saldırı da ACE , Savunanlarda da MELUSI olmak üzere iki yeni operatör gelecek özellikleri şu şekilde ;

ACE – Attacker (Saldırı)

Rainbow Six Siege , Yeni Operasyon Detaylı İnceleme 2

Karakterimizin iki rolü var Front-Line, Hard-Breach. Tehçizatları şu şekilde ;

Rainbow Six Siege - Ace Loadout

Özel yeteneği S.E.L.M.A. SULU PATLATICI. Bu özelliği ile kırılabilir ve güçlendirilmiş duvarları hidrolik su patlayıcı ile patlatabilir. Elinde ki cihazını istediği yere fırlatıp dikdörtgen şeklinde bir alan oluşturur. Yeterli uzunluk ve genişlikte bir yere atılırsa 3 kere daha kurulur hale gelir ve tekrardan patlatılabilir.

Rainbow Six Siege , Yeni Operasyon Detaylı İnceleme 3

MELUSI – Defender (Savunan)

Rainbow Six Siege Melusi

Karakterimizin üç rolü var Crowd-Control, Intel-Gatherer, Secure. Karakterimiz hızlı oynamak için tasarlanmış. Tehçizatları ise şu şekilde ;

Rainbow Six Siege Melusi Loadout

Özel yeteneği BANSHEE SES DALGASI SAVUNMASI. Bu özelliği ile Maestronun ”Kem Göz” özelliği gibi duvarlara zemine yerleştirilebilir. Ama maestro kamerası gibi manuel kontrol gerektirmez. Bir rakip yeterince yakına geldiğinde yüksek seviye de bir ses çıkarır ve düşmanı yavaşlatır. Cihaz yok edilebilir fakat kurşun geçirmez , cihazı ortadan kaldırmak için saldıranların bir cihaz kullanması veya yakından yok etmesi gerekir.

Rainbow Six Siege , Yeni Operasyon Detaylı İnceleme 4

Operatörleri test etmek için Rainbow Six Siege‘in test sunucularını indirip orada test edebilirsiniz. Yeni gelecek olan bu sezon ve operatörler ile ilgili düşüncelerinizi yorum olarak belirtebilirsiniz.

Etiketler
rainbow six rainbow six siege rainbow six siege new operation steal wawe

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı