MobilOyun

Sıkılmadan Oynayacağınız 5 Harika Mobil Oyun

Karantina günlerinde evinizde Sıkılmadan Oynayacağınız 5 Harika Mobil Oyunu sizler için derledik. Oyunların çoğu internetli çoğu internetsiz oynayabileceğiniz oyunlar. Türleri ise tek bir konuya bağlı değil aksiyon , nişancı , hikaye vb. oyunları da içinde barındırıyor. Hadi oyunlara geçelim ;

Sıkılmadan Oynayacağınız 5 Harika Mobil Oyun ;

1 – ) Good Pizza , Great Pizza

Sıkılmadan Oynayacağınız 5 Harika Mobil Oyun - 1

Oyunun başlığından da anlayacağınız üzere pizza temalı bir oyun. Oyundaki amacımız müşterilerden gelen siparişleri doğru ve zamanında tamamlayıp para kazanmak. Oyunda ilerledikçe pizza çeşitleri de artıyor. Bunların yanı sıra giriş seviyesinin üstü bir ingilizceye sahip olmanız gerekiyor. Bazı siparişleri tam olarak anlayabilmeniz sizin yararınıza olacaktır. Zaman geçirmek için gayet iyi bir oyun.

Oyun Boyutu : 88,5 MB

2 – ) Fun Race 3D

Sıkılmadan Oynayacağınız 5 Harika Mobil Oyun 2

Birçoğumuzun bildiği gerçek hayat Wipeout yarışmasına benzer bir oyun. Yapay zekaya karşı 2 ve 3 kişilik olmak üzere onlarla belirli parkurlarda yarışıyorsunuz.

Oyun Boyutu : 137,6 MB

3 – ) Bowmasters

Sıkılmadan Oynayacağınız 5 Harika Mobil Oyun - 3

Oyuna Robin Hood karakteriyle başladığımız bu nişanca oyununda. Her seviyede başka bir rakiple karşılaşıyoruz ve rakibi yayla birlikte yok etmeye çalışıyoruz. Oyundan kazandığınız parayla yeni silahlar ve karakterler açabilir , isterseniz oyuna para yatırarak paralı karakterler ve silahlar alabilirsiniz.

Oyun Boyutu : 258 MB

4 – ) Axe Climber

Sıkılmadan Oynayacağınız 5 Harika Mobil Oyun - 4

Oyun içerisinde dağa tırmanıyorsunuz. Fakat karşınıza dikit buzlar , yırtıcı kuşlar ve çığ ile karşı karşıyasınız. Bu engelleri geçerek en yüksek skora ulaşmaya çalışacağınız vakit geçirmelik harika bir oyun.

Oyun Boyutu : 135,3 MB

5 – ) Traffic Rider

Sıkılmadan Oynayacağınız 5 Harika Mobil Oyun - 5

Türk yapımı motor süre simülasyonu olan bu oyun zaman geçireceğiniz en güzel oyunlarda bir tanesi. Motorunuzu sürdükçe , arabalara teğet geçtikçe ve görevleri tamamladıkça moturunuzu geliştirebilir veya moturunuzu değiştirebilirsiniz.

Oyun Boyutu : 207,3

Etiketler
5 mobil oyun harika mobil oyunlar sıkılmadan oynanacak oyunlar sıkılmadan oynayacağınız 5 harika oyun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı