OyunHaber

Steam 20 TL Altı Oyunlar – 8 Temmuz

Steam yaz indirimlerinin son gününe gelmiş bulunuyoruz. Yarın yani 9 Temmuz itibariyle Yaz İndirimleri son bulmuş olacak. Sizler için son günde gözünüzden kaçmış , 20 TL altı harika 5 oyunu sizler için derledik. Bu sıralamalarda kullanıcılar tarafından en çok tavsiye edilen , en çok oynanan ve en çok satın alınan oyunları derledik hadi başlayalım ;

  • BioShock – The Collection
  • GRID
  • Sniper Elite 4
  • The Forest
  • Europa Universalis IV

1 – ) BioShock – The Collection – Steam

Şuan da Steam’de %80 indirimle 19.80 Tl bir fiyatla alınabilecek en güzel oyunlardan bir tanesi. Tek Oyunculu ve Birinci Şahıs Oyuncu (FPP) tarzında bir oyun aşağıdan oyunun oynayışını izleyebilirsiniz.

Steam – Bioshock – The Collection Mağaza Sayfası

2 – ) GRID – Steam

Şuan da Steam’de %70 indirimle 18.30 Tl bir fiyatla alınabilecek en güzel oyunlardan bir tanesi. Araba ve Aksiyon tarzında oyunlarını seviyorsanız bu oyun tam size göre. Oyunun diğer oyununa göre daha gelişmiş grafik ve oynayış hissiyatıyla birlikte sizlere harika bir deneyim sunuyor. Oyunun oynayış videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Steam – GRID Mağaza Sayfası

3 – ) Sniper Elite 4 – Steam

Şuan da Steam’de %70 indirimle 17.80 Tl bir fiyatla alınabilecek en güzel oyunlardan bir tanesi. Keskin Nişancı ve Aksiyon tarzında oyunları seviyorsanız bu oyun tam sizlik. Oyunun oynayış videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Steam – Sniper Elite 4 Mağaza Sayfası

4 – ) The Forest – Steam

Şuan da Steam’de %50 indirimle 16.00 Tl bir fiyatla alınabilecek en güzel oyunlardan bir tanesi. Tek ve Çok Oyunculu oynanabilen , Birinci Şahıs Oyuncu (FPP) bir oyun. Hayatta kalma ve açık dünya oyunlarını seviyorsanız bu oyun tam size göre. Oyunun oynayış videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Steam – The Forest Mağaza Sayfası

5 – ) Europa Universalis IV – Steam

Şuan da Steam’de %80 indirimle 11.80 Tl bir fiyatla alınabilecek en güzel oyunlardan bir tanesi. Simülasyon ve Strateji oyunlarını seviyorsanız bu oyun tam sizlik. Oyunda birçok DLC bulunuyor bu DLC’ler ile birlikte oyunu daha zevkli hale getirebilirsiniz. Oyunun oynayış videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Steam – Europa Universalis IV Mağaza Sayfası

20 TL altında birçok oyun bulunuyor fakat oyuncuların değerlendirmeleri ve oynayış incelemelerine göre değerlendirilmiştir. Sizlerde indirimin son gününde alınabilecek oyunları yorumlar kısmında belirtebilirsiniz.

Etiketler
steam steam 20 altı alınacak oyunlar steam 20 tl altı 5 oyun steam 20 tl altı oyunlar steam yaz inidirimi

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı