OyunBilgisayarHaber

Steam Bahar Temizliği Etkinliği Başladı! – 2020

Steam’de 2020 Bahar Temizliği Başladı! 21-28 Mayıs arasında olacak bu etkinlikle ilgili bilmeniz gerekenleri bu makalemizde anlatacağım.

Steam Bahar Temizliği Etkinliği Nedir ?

Steam Sales History · SteamDB

Steam‘in yıllardır her bahar mevsimin’de yaptığı Steam Spring Cleaning (Steam Bahar Temizliği) 21 Mayıs itibariyle başladı. Etkinlik 21 Mayıs-28 Mayıs’a kadar bir hafta boyunca sürecek bu etkinlik kullanıcılara yeni ”Rozetler” kazanacaklar. Etkinlik görevlerini yapanlar profillerinde sergileyebilecekleri bir rozet kazanacaklar.

Adından da anlayacağınız üzere ”Steam Bahar Temizliği” , kütüphaneniz’de bulunan oynamadığınız. Satın alıp sonra oynarım dediğiniz oyunları , mağazadan ücretsiz aldığınız oyunları hatırlatmak.

Bu Etkinliği Nasıl Kullanabiliriz ?

Steam Bahar Temizliği Etkinliği Başladı! - 2020 1
steam-bahar-temizligi

Burada da Dewey’in dediği gibi aşağıda bölmeler bulunuyor. Her bölmede 3’er adet oyun bulunuyor bu oyunları oynadıkça sizlere rozet ilerlemesi sağlıyor. Dewey’in dediği görevleri tamamlarsanız aşağıda belirttiğim şekilde bu etkinlikten yararlanabilirsiniz.

Örneğin bölmelerden biri şu şekilde :

Steam Bahar Temizliği Etkinliği Başladı! - 2020 2

Buradaki belirtilen oyunları oynadığınızda görev rozetleriniz ilerleyecek ve sizlere LVL Xp ve profilinizde sergileyebileceğiniz rozet olarak geri dönecek.

Etkinliğe daha yakında incelemek istiyorsanız buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Etiketler
steam steam 2020 steam bahar indirimleri steam bahar temizliği steam indirim steam rozet steam xp

2 Yorum

  1. mükemmel bir yazı yine teşekkür ederim şu karantina günlerin evden uzakta bayram ziyaretindeykende sizin sayenizde internet pakedini az yiyerek haberleri saniyesinde paylaşan tek kişilik dev kadro teşekkürler her şey için <3

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı