OyunHaber

Steam Sonbahar Oyun Festivali Geliyor!

Steam‘in her sene aksatmadan yapmış olduğu İlkbahar , Yaz , Sonbahar ve Kış indirimleri gibi onların yanı sıra Oyun Festivalleri bulunuyor. Yaz indirimlerinden sonra gelecek olan Sonbahar mevsiminde bizleri Steam Sonbahar Oyun Festivali indirimleri bekliyor olacak.

Steam Sonbahar Oyun Festivali Kaç Gün Sürecek ?

Uygun fiyatla oyun alabileceğiniz ama bu fırsatları kaçırmamanız gereken kısa bir etkinlik olacak. 7 Ekim tarihinde başlayıp 13 Ekim tarihinde son bulacak. Festival formatında kısa bir sürede hoşunuza giden oyunları satın alabileceğiniz fırsatlarla dolu bir etkinlik olacak.

Oyun severlerin gözdesi haline gelen isimlerden bir tanesi Geoff Keighley‘in yaptığı açıklama da Steam’in yapmış olduğu bir önceki festivalde 40 adet demo oyunun paylaşıldığını açıklamıştı. Aynı şekilde bu festivalde de aynı şekilde demo oyunların paylaşılacağını duyurdu.

Steam Sonbahar Oyun Festivali Geliyor! 2

Aynı şekilde Steam Sonbahar Festivalinde birçok demo oyuna erişim sağlanabilecek ve yeni çıkacak olan oyunların videolarını izleyebileceksiniz. Ekim ayında yapılacak olan etkinlikte ki demo oyunların sayısı belli değil fakat verileceği aşikar. Eğer ki bütçeniz el veriyorsa bu kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Etkinliği takip etmek için Steam sayfasına aşağıdaki butona tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Etiketler
steam steam sonbahar etkinliği tarihi steam sonbahar festivali steam sonbahar festivali ne zaman steam sonbahar oyun festivali

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı