MobilHaberOyun

Tom Clancy’s Elite Squad, iOS ve Android İçin Geliyor

Mobil cihazlara ücretsiz bir şekilde gelecek olan Tom Clancy’s Elite Squad oyunu çıkış tarihini duyurdu. Ubisoft‘un açıklamasına göre oyunumuz 27 Ağustos tarihinde oyuncuların beğenisine sunulacak. Mobil platfromlara gelecek olan FPS türü oyun hem IOS hem de Android cihazlara gelecek.

Mobil Cihazlara Ücretsiz Gelecek Tom Clancy’s Elite Squad Android ve IOS’a Geliyor

Oyunda Tom Clancy serilerinden aşina olduğumuz The Division , Rainbow Six , Ghost Recon gibi oyunlarından karakterler bulunacak.

5’er kişilik takımlar halinde oynanacak olan oyunda , ortaya atılan bilgilere göre The Division’da Valetta , Splinter Cell Conviction‘da Malta mapinde oyunlar oynanacak. Online modu bulunan Tom Clancy’s Elite Squad yukarda da belirttiğimiz üzere 5’er kişilik takımlardan oluşacak ve kazanmak için büyük bir zamanlama ve strateji yapmanız gerekiyor.

Online PVP modu dışında birde hikaye modu bulunacak. Birden fazla bölümden oluşacak olan hikayelerle dünyayı tehditten kurtarmaya çalışacaksınız. Aşağıda gördüğünüz fragmandan oyunu inceleyebilirsiniz.

Tom Clancy’s Elite Squad adlı siteden mobil oyun için Android ve IOS üzerinden ön kayıt yaparsanız Tom Clancy’s Rainbow Six Siege oyunundan bildiğimiz Montage karakterinin M1911 tabancasına sahip olabilirsiniz.

Etiketler
android oyun Tom Clancy’s Elite Squad Tom Clancy’s Elite Squad ne zaman çıkacak Tom Clancy’s Elite Squad ubisoft ubisoft

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı