OyunHaber

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Shadow Legacy Operasyonu Geliyor!

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Ubisoft’un revaçta olan oyunlarından bir tanesi. Rainbow Six Siege 5. Yıl 3. Sezonla birlikte Shadow Legacy operasyonu tanıtıldı.

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Shadow Legacy Operasyonu

Rainbow Six Siege : Shadow Legacy operasyonun da aramıza yeni iki operatör katılıyor fakat bir tanesi önceden de duymuş olabileceğiniz Tom Clancy’s Splinter Cell serisinden Sam Fisher karakteri olarak oyuna dahil olacak.

Bunun yanı sıra Ping 2.0 güncelleme notlarıyla beraber oyuna alışılmışın dışında özellikler eklenecek. Bunlara örnek verecek olursak , optik görüş özelliği , patlatma özelliğine sahip ikincil ekipmanların dışında Rainbow Six Siege severlerin aşina olduğu Köşk haritası yenilendi ve bu yeniliklerin hepsi bu sezona dahil olacak.

SAM FISHER, SPECIALIST ZERO OLARAK OYUNA KATILDI

➤ Ubisoft’un resmi web sitesinde ki bir mektup niteliği taşıyan metinde şunlar yazıyor ;

“Harry,

Bu kadar itibarlı birini değerlendirmemin zor olacağını düşünebilirsin. Sam Fisher kişiliği her zaman gizemlerle doluydu. Etkileyici özgeçmişini, en azından bize sunulan kadarını, incelerken neden Specialist Sam “Zero” Fisher’ı seçtiğini anlamakta hiç zorluk çekmiyorum.

İnceleme fırsatı bulamadığım ve detayları bilinmediği için önceki görevleri hakkında pek bir şey söyleyemiyorum. Asla arkada birini bırakmadığını biliyorum ve bir felaketi engellemek için görevlendirilmese bile işini her zaman tamamlıyor. Şüphesiz Virginia’daki eğitmenlik zamanından edindiği tecrübeyle bütün öğretmenlerden daha büyük kapasiteye sahip.

— Lera “Finka” Melnikova”

 Tom Clancy's Rainbow Six Siege - Sam Fisher

Ne kadar yorulmuş gözükse de görevde olmamasına rağmen fiziğini korumuş. Zero’yu Rainbow’u tercih etmeye ne etti merak ediyorum. Zira kendi sebepleri olmadan burayı tercih etmezdi ve şundan eminim ki onun tecrübesinden yararlanmalıyız. Askeri ustalığı senin psikolojik yönünle birlikte güzel bir denge sağlayacak. Rainbow Operasyon Ekibi’nin (ROE) ilk üyesi olduğu için organizasyonumuza katabilecekleri konusunda heyecan duyuyorum. Eminim eğitimleri gerekli ve oldukça acılı bir deneyim sunacaktır. Aniden ortaya çıkışından dolayı bana söylemediği bir şeyler olduğunu düşünüyorum ki bu hiç de şaşırtıcı değil. Zero yalnızca gerekli gördüğü bilgileri paylaşır ve ben de zamanı geldiğinde benimle gerekli bilgileri paylaşacağından eminim.

Takip cihazının fonksiyonelliğini inceleyebildiğim için memnunum. Zero çoğunlukla insanları oyuncaklarıyla oynatmaz ve bu benim için öğretici bir deneyim oldu. Saldırıda kullanılabilecek bir hareketliliğe ve esnekliğe sahipken savunmada da her durumda avantaj yaratma yeteneği oldukça etkili.

Babamı tanıdığı için antrenmanlarda üzerime gelmeyeceğini düşünme sakın. Zero bana çocukken bir şey öğrettiyse, o da durumu iyice ölçüp biçerek gerekli eylemi gerçekleştirmektir. Onu bunca yıl sonra tekrar görmek oldukça ilginçti; bazı konularda hiç değişmemiş, ya diğerlerinde? En azından yaşlılık yakışmış.

— Lera “Finka” Melnikova”

➤ Oyunun resmi web sitesinde böyle bir mektup niteliği taşıyan bir metin bulunuyor. Oyundan bildiğimiz Saldırı operatörü olan Finka’nın Sam Fisher’a mektubu diyebiliriz.

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Sistem Gereksinimleri Neler ?

Rainbow Six Siege minimum sistem gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10 64bit

İşlemci: Intel Core i3 560 @ 3.3 GHz veya AMD Phenom II X4 945 @ 3.0 GHz

Bellek: 6 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 460 veya AMD Radeon HD 5870

DirectX-11

Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı

Depolama: 61 GB kullanılabilir alan

Ses Kartı: DirectX® 9.0c compatible sound card with latest drivers

Rainbow Six Siege önerilen sistem gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 64bit

İşlemci: Intel Core i5-2500K @ 3.3 GHz or better veya AMD FX-8120 @ 3.1 Ghz or better

Bellek: 8 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 670 (veya GTX 760/ GTX 960) veya AMD Radeon HD 7970 (veya R9 280x [2GB VRAM]/ R9 380/ Fury X)

: Genişbant İnternet bağlantısı

Depolama: 61 GB kullanılabilir alan

Ses Kartı: DirectX® 9.0c compatible sound card 5.1 with latest drivers

Etiketler
rainbow six siege rainbow six siege shadow legacy operasyonu sam fisher r6s shadow legacy r6s ubisoft rainbow six siege

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı