OyunHaber

Warnes Bros , Gotham Knight’ı Duyurdu

Warner Bros uzun süredir beklenen Gotham Knight’s oyununu geçen gün düzenlenen DC FanDome etkinliği ile duyurdu. Oyunun geliştiricileri 8 dakikalık bir oynayış videosunu da beraberinde paylaştılar.

İlk oyunu yıllar önce yayınlanan Batman serisinin ilk oyunu olan Asylum ile başlayan serüveni de Arkham City , Arkham Origins oyunlarıyla devam etti. Yaklaşık 4-5 yıldır bu seri içerisinde yeni bir oyuna rastlamadık.

En son yapılan oyununda da pek ilgi görmediği için ve olumsuz eleştiriler aldığı için Warner Bros artık eleştirileri geride bırakıp yeni oyunu olan Gotham Knight oyununu tanıttı. Önceki oyunlarında olduğu gibi bizi Arkham’a değil bu sefer Gotham’a götürecek. TSI 20:30 da Warner Bros‘un yapmış olduğu DC FanDome etkinliği ile birlikte bir fragman yayınladı aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Gotham Knight Fragmanı

Oyunu geliştiren kısım Warner Bros , bu oyununda Batman‘e yer vermeyecek olup başrollerinde Batgirl, Nightwing, Red Hood ve Robin karakterleri yer alacak. Ve Tek Oyunculu Aksiyon türünde bir oyun bizleri bekliyor olacak.

Önceki Batman oyunlarında geliştiriciliği üstlenen firma Rocksteady Studio yerini Warner Bros’a devredecek.

Oyun Ne Zaman Çıkış Yapacak?

Gotham Knight - Bat Girl

Gotham Knight oyunu önümüzdeki yıl çıkış yapacak. Bunun yanı sıra herhangi bir tarih de bulunmuyor. PC , PS5 ve Xbox Series X platformlarına da çıkış yapması bekleniyor.

Yukarıda da belirttiğimiz gibi bu oyunda Batman bulunmayacak. Birden çok karakter bulunacak ve hepsi kontrol edilebilir olacak. Umuyoruz ki önceki oyunlarına nazaran bizi şaşırtacak bir oyun olur.

Gotham Knight 8 Dakikalık Oynayış Videosu

Kaynak : Buraya tıklayarak kaynak sayfasına ulaşabilirsiniz.

Etiketler
donanimrehberi gotham knight gotham knights duyuruldu warner bros warner bros gotham knightı duyurdu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı