TeknolojiHaberMobil

WhatsApp İçin Yeni Özellik Geliyor !

Dünya üzerinde milyarlarca kişinin kullandığı mobil uygulama olan WhatsApp İçin Yeni Özellik Geliyor ! Bu özellik ile birlikte süreli mesajlar yollayabileceksiniz. Özelliğin ismi ise otomatik mesaj silme eklentisi oldu.

Whatsapp kullanıcılarını ilgilendiren bu büyük güncellemede artık otomatik olarak silinebilen mesajlar yollayabileceksiniz. Sizin yolladığınız mesajlar silindiğinde ise karşı tarafa silindiği hakkında bir bildirim gidecek.

WhatsApp İçin Yeni Özellik Geliyor !

COVID-19 sebebiyle sosyal medya uygulamalarında kullanım epeyce arttı. Bununla birlikte güvenlik açıkları da ortaya çıktı. Güvenlik ve gizlilik açısından gündeme gelen bu özellik ile birlikte hemen görülüp silinmesini istediğiniz mesajları bu yolla yollayabileceksiniz. Sohbet ettikten sonra çıkış yaptığınız anda sohbet mesajınız otomatik olarak silinecek.

WhatsApp İçin Yeni Özellik Geliyor !

Otomatik Olarak Silinecek

Bu özellik ile birlikte artık WhatsApp uygulamasını kullananlar, gönderme tuşunun hemen sağ tarafında bulunan ‘1’ butonu ile birlikte mesaj iletmeleri durumunda gönderilen fotoğraflar, ses dosyaları, dosya ve videolar, karşı taraf veyahut siz çıktığınızda otomatik olarak silinecek ve bildirim gidecek.

WhatsApp İçin Yeni Özellik Geliyor ! 2

Whatsapp üzerinden özelliklere bakmak istiyorsanız buraya tıklayarak web sitesine ulaşabilirsiniz.

Etiketler
mobil teknoloji whatsapp whatsapp yeni özellik whatsapp yeni özellik ne getirdi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı