OyunHaberTeknoloji

Xbox Series X’in Tasarımı Ortaya Çıktı

Microsoft’un Xbox Series X ve Series S’in fiyatını açıklamasından sonra hemen ardından Series X’in tasarımı ortaya çıktı. Microsoft, gösterişli bir tasarım yerine direkt Xbox Series X’i sade gösteren bir kutu tasarlamış gibi gözüküyor.

Geçtiğimiz günlerde oyunseverlerin dört gözle beklediği Xbox Series X ve Series S modellerinin duyurulduğu gün Microsoft fiyatlarını da beraberinde açıklamıştı.

Microsoft’un açıklamasından hemen sonra e-ticaret siteleri Xbox Serisi için ürün sayfaları oluşturmaya başladılar. Bunlardan biri olan Kanadalı La Source sitesinde Xbox Series X’e ait görüntüler de yer aldı.

Xbox Series X'in Tasarımı Ortaya Çıktı 2

Xbox Series X tasarımına baktığımızda kutusu üzerinden cihazın yakınlaştırılmış görseli bulunuyor. Sol alt tarafında Series X logosu bulunuyor. Sağ alt tarafta ise cihazın 4K 120 FPS ve 1 TB SSD özelliklerini belirtiyor. Kutunun sol tarafında ise Xbox Series X cihazı ve oyun konsolu bulunuyor.

Şuan da cihaza ait resmi bir görsel bulunmuyor fakat bu tasarıma yakın olması bekleniyor. Xbox Series X bilmeyen kullanıcılar için 22 Eylül tarihi itibariyle ön siparişe açılıyor , 10 Kasım itibariyle ise piyasaya sunulacak.

İki cihazın da dolar cinsinden fiyatı şu şekilde ;

  • Xbox Series X – 499$
  • Xbox Series S – 299$

Cihazın tahmin edilen diğer fotoğrafları ise şu şekilde :

Xbox Series X - Oyun Kolu
Xbox Series X - Arka Kısım
Xbox Series X - Ön Kısım
Xbox Series X - Oyun Kolu ve Konsol
Xbox Series X - Oyun Kolu ve Konsol - 2
Etiketler
series s xbox xbox series x xbox serisi xbox tasarımı belli oldu xbox yeni model

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı