HaberNedir?

YKS 2020 – Ücretsiz Soru Çözme Uygulamaları

YKS 2020 sınav dönemine yaklaşıyoruz. Yaklaşık olarak bu günden itibaren 10 gün kaldı. Bu 10 günü iyi değerlendirmek istiyorsanız bu uygulamalar tam size göre. Sizlere yardımcı olacak , bilemediğiniz soruları sorabileceğiniz 5 uygulamayı sizler için derledik.Hadi uygulamalara geçelim ;

1 – Sorun Kalmasın – YKS 2020 TYT AYT KPSS DGS

Sorun Kalmasın Ücretsiz Soru Sorma Uygulaması

Bu uygulamada istediğiniz sorunun fotoğrafını çekip uzmanlara soruları sorabilirsiniz. En kısa süre içinde sizlere cevap vereceklerdir. Hem de ücretsiz bir şekilde uygulamayı kullanabilirsiniz. Uygulamaya buraya tıklayarak ulabilirsiniz.

2 – Sor Bilene – Ücretsiz Soru Çözme Programı YKS

Sor Bilene Ücretsiz Soru Sorma Uygulaması

Bu uygulamamız da istediğiniz branşta herhangi bir konuyu uygulama adından da göreceğiniz üzere bilen bir kişi tarafından cevaplanıyor. Diğerleri kadar kısa süreli olmasa da sorunuzu burada aktif kişilere sorabilirsiniz. Uygulamaya buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

3 – Bir Bilene Sor – YKS, YGS ,LYS, KPSS, DGS, ALES

Bir Bilene Sor Ücretsiz Soru Sorma Uygulaması

Bu uygulama da takıldığınız herhangi bir konuda sorularınızı bu uygulamada fotoğrafını çekerek paylaşabilir , kısa bir süre içinde cevabını uygulama üzerinden alabilirsiniz. Üniversite hazırlık ve diğer tüm öğrencilere yardımcı olması için hazırlanmış olup , çözemediğini soruları direkt fotoğrafını çekip göndermeye başlayabilirsiniz. Buraya tıklayarak uygulamaya ulaşabilirsiniz.

4 – Kunduz – YKS TYT AYT LGS Soru Çözümü

Kunduz Ücretsiz Soru Sorma Uygulaması

Bu uygulama da takıldığınız herhangi bir konuda sorularınızı bu uygulamada fotoğrafını çekerek paylaşabilir , kısa bir süre içinde cevabını konusunda uzmanlar tarafından alabilirsiniz. Toplam ”Ücretsiz” 3 soru sorma hakkınız var. Bunun dışında soru sormak için satın almanız gerekiyor veyahut arkadaşlarınızı referans bağlantınız üzerinden kayıt ettirerek hak kazanabilirsiniz. Buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

5 – Sor Bakalım -YGS/LYS/TEOG/KPSS

Sor Bakalım Ücretsiz Soru Sorma Uygulaması

Bu uygulama da takıldığınız herhangi bir konuda sorularınızı bu uygulamada fotoğrafını çekerek paylaşabilir , kısa bir süre içinde cevabını uygulama üzerinden alabilirsiniz. Fazla soru sormanız halinde kotanız doluyor. Başkalarının sorularını da çözerek puanlar kazanıp puanlar ile hediyeler kazanabilirsiniz. Buraya tıklayarak uygulamaya ulaşabilirsiniz.

Umarım uygulamalar işinize yarar. Sınava girecek bütün herkese başarılar dilerim.

Etiketler
ücretsiz soru sorma Yks Yks 2020

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı